Oferty pracy za granicą

Szukasz sprawdzonej oferty pracy dla opiekunki w Niemczech? Agencja GSMA to firma od 12 lat świadcząca usługi pielęgnacyjny dla osób starszych w środowisku domowym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować pracę na niezwykle konkurencyjnych warunkach. Niemcy to szczególny kraj, w którym opieka osób starszych stoi na dobrym poziomie. Dlatego każda nasza opiekunka ma szansę na stałą i dobrze płatną współpracę. Decydując się na pracę z nami zyskujesz legalne zatrudnienie. Każdy podopieczny naszej agencji jest szczegółowo weryfikowany w celu stworzenia rzetelnej oferty pracy dla opiekunek.

Praca dla opiekunki, 20.06, Baarn Holandia, komunikatywny angielski lub holenderski

      Od 20.06.2019 poszukujemy opiekunkę do podopiecznej w wieku 72 lata mieszkającej z mężem w miejscowości Baarn. Podopieczna cierpi na zanik wieloukładowy przypominający chorobę Parkinsona. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, doświadczenie. Oferujemy stałe zatrudnienie, wysokie zarobki oraz opiekę koordynatora polskiego i holenderskiego. Więcej informacji pod nr tel. 0074 8513499 lub

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki, 7.07, Tubingen Niemcy, dobry lub komunikatywny niemiecki

Poszukujemy opiekunkę do wyjazdu dnia 7.07.2019r. Pani mieszka sama w mieszkaniu, ma choroby starcze oraz problemy z sercem. Pani porusza się przy rolatorze na dłuższe spacewry na wózku. Trzeba jej ubierać rajstopy uciskowe. Zlecenie bez dźwigania, bez wstawania w nocy. Podopieczna mieszka w Tubingen (72076) w Niemczech. Stawka 1400 euro miesięcznie, wymagany dobry język niemiecki

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki, 29.06, Balingen Niemcy, dobry niemiecki + prawo jazdy

  Poszukujemy opiekunki dla Pana, który mieszka sam, jest bardzo samodzielny, mieszka w Balingen (kod 72336). Pan ma choroby starcze, osteoporoze, problemy z sercem. Bez dźwigania, bez wstawania w nocy. W domku jest internet. W razie zainteresowania i chęci poznania więcej informacji zapraszamy ne meila bądź pod ne telefony 74 851 39 90Wymagana dobra znajomość

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki, 16-20.06, Hanau Niemcy, dobry niemiecki + prawo jazdy

Potrzebna opiekunka do samodzielnej pani z Rollatorkiem i psem, Pani samodzielna, potrzebna pomoc przy ubieraniu, kąpaniu, codziennych czynnościach. Z podopieczną jeździ się autem na gimnastykę i do sklepów (potrzebne prawo jazdy), ewentualnie bez, ale z b.dobrym niemieckim. Pani lubi spacery, proste gotowanie. Nie ma jako takich chorób, jest niedowład lewej strony ciała, bez demencji, bez

Zobacz ofertę
Praca do opieki od 25.06, Hilversum Holandia – komunikatywny niemiecki lub holenderski

Poszukujemy opiekunkę z językiem niemieckim do podopiecznej z Holandii Od 25.06.2019 poszukujemy opiekunkę do podopiecznej w wieku 89 lat z miejscowości Hilversum. Podopieczna jest po ataku niedokrwiennym mózgu, często zapada na choroby płuc, ma inhalacje. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego, doświadczenie. Oferujemy stałe zatrudnienie, wysokie zarobki oraz opiekę koordynatora polskiego i holenderskiego.

Zobacz ofertę
Praca do opieki od 22.06, Friesoythe Niemcy – dobry niemiecki

Od 22.06.2019 poszukujemy opiekunki do podopiecznej w wieku 96 lat, mieszkającej w domu  w miejscowości podmiejskiej Friesoythe. Pacjentka cierpi na inkontynencję, porusza się za pomocą balkonika . Potrzebuje  pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, higienie osobistej, prowadzeniu domu. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie. Więcej informacji pod nr tel. 0074 8513499 lub 607726466 Opis oferty:  Więcej informacji

Zobacz ofertę

Codziennie atrakcyjne, nowe oferty pracy dla opiekunek w Niemczech!

Na naszej stronie internetowej codziennie aktualizujemy oferty pracy dla opiekunek na terenie całych Niemiec. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne oferty pracy na rynku! Każda opiekunka nawiązująca współpracę z nami otrzymuje:

 • legalne zatrudnienie (na warunkach niemieckich oraz polskich)
 • odprowadzenie składek na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
 • bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
 • zwrot kosztów przejazdu do Klienta
 • zarobki na poziomie nawet 1500 euro miesięcznie
 • bonusy i premie świąteczne
 • premia za polecenie rodziny bądź opiekunki
 • pełne wsparcie 24h naszych pracowników
 • długotrwałe zatrudnienie
 • zadowolenie z pracy z nami 🙂

Stawiamy na jakość świadczonych usług, dlatego wszyscy nasi pracownicy są wybierani ze szczególną starannością. Praca opiekunki wymaga posiadania pewnych istotnych cech, dlatego od potencjalnych kandydatów wymagamy:

 • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
 • praktycznej wiedzy dotyczącej pielęgnacji osób chorych
 • odpowiedzialności
 • poczucia empatii
 • sumienności w wykonywanych obowiązkach

Nie znasz języka? Masz problem z mówieniem w języku obcym? Nie przejmuj się! Dla zainteresowanych organizujemy kursy językowe, które stanowią doskonałe przygotowanie do wykonywania zawodu opiekunki w Niemczech.

Praca w opiece to szansa na wysokie zarobki i pewne zatrudnienie! Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy zaprezentują oferty pracy w Niemczech dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdej potencjalnej opiekunki!

Rekomendacje

Swoją współpracę z firmą GSMA rozpoczęłam w 2011 roku. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej oferty pracy i wysokich zarobków. GSMA to prawdziwi profesjonaliści, od pierwszych momentów współpracy mogłam liczyć na pomoc i wsparcie koordynatorek. Moim zdaniem to najlepsza firma oferująca pracę na stanowisku opiekunki osób starszych.

Joanna Leszczuk
Joanna LeszczukSty 15, 2015

Z GSMA współpracuję jako opiekunka osób starszych od ponad trzech lat. Po zgłoszeniu się do firmy bardzo szybko otrzymałam dobrą ofertę pracy w Niemczech. Wybrałam GSMA, gdyż wyróżniali się świetnymi warunkami współpracy i wysokimi zarobkami.

Katarzyna Tomczyk