Oferty pracy za granicą

Szukasz sprawdzonej oferty pracy dla opiekunki w Niemczech? Agencja GSMA to firma od 12 lat świadcząca usługi pielęgnacyjny dla osób starszych w środowisku domowym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować pracę na niezwykle konkurencyjnych warunkach. Niemcy to szczególny kraj, w którym opieka osób starszych stoi na dobrym poziomie. Dlatego każda nasza opiekunka ma szansę na stałą i dobrze płatną współpracę. Decydując się na pracę z nami zyskujesz legalne zatrudnienie. Każdy podopieczny naszej agencji jest szczegółowo weryfikowany w celu stworzenia rzetelnej oferty pracy dla opiekunek.

Praca dla opiekunki, 30.08, Beneden-Leeuwen Holandia – dobry angielski

Od 30.08.2019 poszukujemy opiekunki do podopiecznej w wieku 72 lata, mieszkającej w miejscowości Beneden-Leeuwen w Holandii. Podopieczna cierpi na zaburzenia orientacji, potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, higienie osobistej, prowadzeniu gospodarstwa. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie. Więcej informacji pod nr tel. 0074 8513499 lub 607726466.Stawka 1480 Euro Opis oferty:  Więcej informacji pod nr tel. 74

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki, 20.08, Den Hoorn Holandia – dobry niemiecki, angielski lub holenderski

Oferta od 20.08.2019. stawka 1600 Euro. Poszukujemy opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego do podopiecznej w wieku 79 lat z miejscowości Den Hoorn w Holandii. Podopieczna mieszka z mężem, który nie wymaga opieki.Podopieczna cierpi na Parkinsona oraz inkotynencję. Oferujemy stałe zatrudnienie, wysokie zarobki oraz opiekę koordynatora polskiego i holenderskiego. Więcej informacji pod

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki, 15.08, Vaassen Holandia – dobry niemiecki lub holenderski

Od 15.08.2019 poszukujemy opiekunki do podopiecznej w wieku 83 lata, mieszkającej w miejscowości Vaassen. Podopieczna cierpi na reumatyzm mięśniowy, potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, higienie osobistej, prowadzeniu gospodarstwa. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego, doświadczenie. Więcej informacji pod nr tel. 0074 8513499 lub 607726466.Stawka 1500 Euro Opis oferty:  Więcej informacji pod nr tel.

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki, 08.08, Marienheide Niemcy – dobry niemiecki

Od 08.08.2019 poszukujemy opiekunki do podopiecznej w wieku 87 lat, mieszkającej  w miejscowości Marienheide w Niemczech. Pacjentka ma problemy z chodzeniem, potrzebuje  pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, higienie osobistej, prowadzeniu gospodarstwa. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie. Więcej informacji pod nr tel. 0074 8513499 lub 607726466. Opis oferty:  Więcej informacji pod nr tel. 74 851

Zobacz ofertę
Praca dla opiekuna, OD ZARAZ (na 2 tygodnie), Frankfurt nad Menem Niemcy – komunikatywny niemiecki

Wyjazd możliwie szybko, od zaraz na 2 tygodnie, w miejscowości Frankfurt nad Menem o kodzie 60322. Do opieki Pan, który mieszka z żoną – żona nie wymaga opieki. Pan porusza się za pomocą wózka, pomoc przy transferze, początkująca demencja. Stawka 1600 Euro netto miesiącznie. Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu Opis oferty:  Więcej informacji pod

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki, OD ZARAZ, Daisendorf Niemcy – dobry/komunikatywny niemiecki

Wyjazd możliwie szybko, od zaraz na 2 miesiące, w miejscowości Daisendorf o kodzie 88718. Do opieki Pan, który mieszka z żoną – żona nie wymaga opieki. Bez transferu, bez wstawania w nocy. Pan porusza się za pomocą rolatora, choroby starcze. Osobna łazienka, domek jednorodzinny. Stawka 1750 Euro. Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu Opis oferty:

Zobacz ofertę

Codziennie atrakcyjne, nowe oferty pracy dla opiekunek w Niemczech!

Na naszej stronie internetowej codziennie aktualizujemy oferty pracy dla opiekunek na terenie całych Niemiec. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne oferty pracy na rynku! Każda opiekunka nawiązująca współpracę z nami otrzymuje:

 • legalne zatrudnienie (na warunkach niemieckich oraz polskich)
 • odprowadzenie składek na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
 • bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
 • zwrot kosztów przejazdu do Klienta
 • zarobki na poziomie nawet 1500 euro miesięcznie
 • bonusy i premie świąteczne
 • premia za polecenie rodziny bądź opiekunki
 • pełne wsparcie 24h naszych pracowników
 • długotrwałe zatrudnienie
 • zadowolenie z pracy z nami 🙂

Stawiamy na jakość świadczonych usług, dlatego wszyscy nasi pracownicy są wybierani ze szczególną starannością. Praca opiekunki wymaga posiadania pewnych istotnych cech, dlatego od potencjalnych kandydatów wymagamy:

 • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
 • praktycznej wiedzy dotyczącej pielęgnacji osób chorych
 • odpowiedzialności
 • poczucia empatii
 • sumienności w wykonywanych obowiązkach

Nie znasz języka? Masz problem z mówieniem w języku obcym? Nie przejmuj się! Dla zainteresowanych organizujemy kursy językowe, które stanowią doskonałe przygotowanie do wykonywania zawodu opiekunki w Niemczech.

Praca w opiece to szansa na wysokie zarobki i pewne zatrudnienie! Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy zaprezentują oferty pracy w Niemczech dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdej potencjalnej opiekunki!

Rekomendacje

Swoją współpracę z firmą GSMA rozpoczęłam w 2011 roku. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej oferty pracy i wysokich zarobków. GSMA to prawdziwi profesjonaliści, od pierwszych momentów współpracy mogłam liczyć na pomoc i wsparcie koordynatorek. Moim zdaniem to najlepsza firma oferująca pracę na stanowisku opiekunki osób starszych.

Joanna Leszczuk
Joanna LeszczukSty 15, 2015

Z GSMA współpracuję jako opiekunka osób starszych od ponad trzech lat. Po zgłoszeniu się do firmy bardzo szybko otrzymałam dobrą ofertę pracy w Niemczech. Wybrałam GSMA, gdyż wyróżniali się świetnymi warunkami współpracy i wysokimi zarobkami.

Katarzyna Tomczyk