Nasza misja

GSMA to polska agencja opiekunek dla osób starszych działająca na rynku od lipca 2004 roku. Jesteśmy liderem w branży usług pielęgnacyjnych świadczonych dla pacjentów w warunkach domowych. To co nas wyróżnia w branży to profesjonalizm i kompleksowe podejście do świadczonych usług. Naszym priorytetem jest nawiązywanie długofalowej współpracy z opiekunkami i pacjentami z Niemiec. Stawiamy na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnianej kadry opiekunek. Wierzymy, że prężny rozwój firmy przekłada się na zadowolenie naszych pracowników i klientów.

GSMA oferuje legalną i dobrze płatną pracę dla opiekunek w Niemczech

Niemcy to szczególny kraj, w którym zapotrzebowanie na usługi pielęgnacyjne z roku na rok drastycznie wzrasta. Potencjał tego Państwa pozwala na znalezienie dobrego zatrudnienia dla wielu opiekunek osób starszych. Nasza agencja opiekunek od ponad 12 lat prowadzi regularne rekrutacje na to bardzo szczególne stanowisko. Dobieramy pracowników z dużą dbałością, by zagwarantować usługi pielęgnacyjne w Niemczech na wysokim poziomie. Każda kandydat decydujący się na współpracę z agencją opiekunek GSMA otrzymuje gwarancję pewnego wyjazdu do zweryfikowanych klientów na terenie Niemiec. Doceniamy gotowość do szybkiego wyjazdu, dlatego zarobki dla opiekunek osób starszych plasują się w granicach nawet 1500 euro netto miesięcznie!

Jesteśmy wrażliwi na dobro naszych pracowników, dlatego gwarantujemy pełen komfort zatrudnienia. Każdego dnia zamieszczamy w naszym serwisie nowe oferty pracy, które są bezkonkurencyjne. Marzy Ci się praca w Niemczech? Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym biurem i sprawdź jakie oferty pracy przygotowaliśmy dla Ciebie. Agencja opiekunek GSMA  to pewność zadowolenia z pracy!

Każdy pracownik otrzymuje:

  • wysokie zarobki
  • specjalne bonusy i premie
  • legalne zatrudnienie (opłacenie wszystkich składek wynikających z umowy zlecenia)
  • bezpieczeństwo pracy
  • szkolenia językowe
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu pacjenta
  • zwrot kosztów przejazdu do podopiecznego

Rekomendacje

Swoją współpracę z firmą GSMA rozpoczęłam w 2011 roku. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej oferty pracy i wysokich zarobków. GSMA to prawdziwi profesjonaliści, od pierwszych momentów współpracy mogłam liczyć na pomoc i wsparcie koordynatorek. Moim zdaniem to najlepsza firma oferująca pracę na stanowisku opiekunki osób starszych.

Joanna Leszczuk
Joanna LeszczukSty 15, 2015

Z GSMA współpracuję jako opiekunka osób starszych od ponad trzech lat. Po zgłoszeniu się do firmy bardzo szybko otrzymałam dobrą ofertę pracy w Niemczech. Wybrałam GSMA, gdyż wyróżniali się świetnymi warunkami współpracy i wysokimi zarobkami.

Katarzyna Tomczyk