• info@gsma24.pl
  • +48 74 851 34 99
  • al. Niepodległości 14, 58-100 Świdnica

Nasza misja

GSMA to polska agencja opiekunek dla osób starszych działająca na rynku od lipca 2004 roku. Jesteśmy liderem w branży usług pielęgnacyjnych świadczonych dla pacjentów w warunkach domowych. To co nas wyróżnia w branży to profesjonalizm i kompleksowe podejście do świadczonych usług. Naszym priorytetem jest nawiązywanie długofalowej współpracy z opiekunkami i pacjentami z Niemiec. Stawiamy na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnianej kadry opiekunek. Wierzymy, że prężny rozwój firmy przekłada się na zadowolenie naszych pracowników i klientów.

Niemcy to szczególny kraj, w którym zapotrzebowanie na usługi pielęgnacyjne z roku na rok drastycznie wzrasta. Potencjał tego Państwa pozwala na znalezienie dobrego zatrudnienia dla wielu opiekunek osób starszych. Nasza agencja opiekunek od prawie 20 lat prowadzi regularne rekrutacje na to bardzo szczególne stanowisko.

Dobieramy pracowników z dużą dbałością, by zagwarantować usługi pielęgnacyjne w Niemczech na wysokim poziomie. Każda kandydat decydujący się na współpracę z agencją opiekunek GSMA otrzymuje gwarancję pewnego wyjazdu do zweryfikowanych klientów na terenie Niemiec. Doceniamy gotowość do szybkiego wyjazdu, dlatego wynagrdodzenie dla opiekunek osób starszych jest wysokie!

Jesteśmy wrażliwi na dobro naszych pracowników, dlatego gwarantujemy pełen komfort zatrudnienia. Każdego dnia zamieszczamy w naszym serwisie nowe oferty pracy, które są bezkonkurencyjne. Marzy Ci się praca w Niemczech? Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym biurem i sprawdź jakie oferty pracy przygotowaliśmy dla Ciebie. Agencja opiekunek GSMA  to pewność zadowolenia z pracy!