Oferty pracy za granicą

Szukasz sprawdzonej oferty pracy dla opiekunki w Niemczech? Agencja Global Service M&A to firma od 12 lat świadcząca usługi pielęgnacyjny dla osób starszych w środowisku domowym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować pracę na niezwykle konkurencyjnych warunkach. Niemcy to szczególny kraj, w którym opieka osób starszych stoi na dobrym poziomie. Dlatego każda nasza opiekunka ma szansę na stałą i dobrze płatną współpracę. Decydując się na pracę z nami zyskujesz legalne zatrudnienie. Każdy podopieczny naszej agencji jest szczegółowo weryfikowany w celu stworzenia rzetelnej oferty pracy dla opiekunek.

Jak organizować czas wolny seniorowi? Poznaj kilka sprawdzonych sposobów

Praca opiekunki w Niemczech wymaga realizacji wielu obowiązków w zakresie pielęgnacji nad seniorem, a także troski o jego gospodarstwo domowe. Do zadań opiekunki należy też organizacja czasu wolnego seniorowi. Jakie zajęcia i aktywności są dla podopiecznego najlepsze? Oto kilka pomysłów na organizację czasu wolnego osobie starszej. Zajęcia dostosowane do możliwości osoby starszej Organizacja czasu wolnego

Zobacz ofertę
Mężczyzna jako opiekun osoby starszej. Czy ma szansę na podjęcie zatrudnienia?

Obserwując pojawiające się ogłoszenia o pracę w opiece możemy dostrzec, że dominują w nich sformułowania wskazujące, że poszukiwana jest kobieta. Warto jednak podkreślić, że kandydatury mężczyzn nie są skazane na niepowodzenie. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości poniżej odpowiadamy, czy mężczyzna może znaleźć zatrudnienie w opiece w Niemczech. Opieka niesłusznie kojarzona tylko z kobietami Myśląc o osobie

Zobacz ofertę
Pierwszy wyjazd opiekunki do pracy. Jak przygotować się do wyjazdu do Niemiec?

Pierwszy wyjazd do pracy w charakterze opiekunki osób starszych bywa dość stresującym momentem. Większość osób ma dylemat, jak zorganizować swój bagaż, by zabrać wszystkie potrzebne rzeczy. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości poniżej opiszemy, jak przygotować się do wyjazdu do Niemiec. Perfekcyjnie spakowany bagaż to gwarancja mniejszego stresu Wyjeżdżając na dłuższy czas do opieki do Niemiec musimy

Zobacz ofertę
Opiekunka osób starszych, jakie cechy powinna posiadać?

Praca opiekunki osoby starszej daje wiele satysfakcji z kontaktu z chorym i potrzebującym pomocy człowiekiem. Należy podkreślić, że jest to zajęcie bardzo często obciążające psychikę, dlatego opiekunka powinna posiadać pewne kluczowe cechy, które umożliwią jej pracę na tym stanowisku. Poniżej prezentujmy co powinno cechować dobrą opiekunkę. Sprawdź, czy jesteś dobrym kandydatem na opiekuna Opieka za

Zobacz ofertę
Opiekunka osoby starszej, czy warto zdecydować się na pracę w tym zawodzie?

Zainteresowanie ofertami pracy w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech stale zyskuje na popularności. Dobre zarobki i stabilność zatrudnienia przemawiają zdecydowanie na korzyść pracy w opiece. Warto jednak podkreślić, że każda praca ma swoje wady i zalety. Poniżej wymienimy najważniejsze z nich, by pomóc potencjalnym kandydatom w podjęciu decyzji. Zachęcamy do sprawdzenia, czy opieka w

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki • 28.02.2017

Opis oferty Poszukujemy opiekunki do pani w wieku 87 lat.Cierpi na demencję i ma problem z poruszanie się,używa ,,balkonika”. Mieszka z mężem (89 lat), który jest osobą samodzielną. Do zadań opiekunki należy pomoc przy higienie ciała podopiecznej, gotowanie, zakupy, pranie, przypominanie o przyjmowaniu leków. Wyjazd na co najmniej dwa miesiące w rejon środkowych Niemiec. Wymagania:

Zobacz ofertę

Codziennie atrakcyjne, nowe oferty pracy dla opiekunek w Niemczech!

Na naszej stronie internetowej codziennie aktualizujemy oferty pracy dla opiekunek na terenie całych Niemiec. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne oferty pracy na rynku! Każda opiekunka nawiązująca współpracę z nami otrzymuje:

 • legalne zatrudnienie
 • odprowadzenie składek na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
 • bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
 • zwrot kosztów przejazdu do Klienta
 • zarobki na poziomie nawet 1500 euro miesięcznie
 • bonusy i premie świąteczne
 • pełne wsparcie 24h naszych pracowników
 • długotrwałe zatrudnienie
 • zadowolenie z pracy z nami :)

Stawiamy na jakość świadczonych usług, dlatego wszyscy nasi pracownicy są wybierani ze szczególną starannością. Praca opiekunki wymaga posiadania pewnych istotnych cech, dlatego od potencjalnych kandydatów wymagamy:

 • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
 • praktycznej wiedzy dotyczącej pielęgnacji osób chorych
 • odpowiedzialności
 • poczucia empatii
 • sumienności w wykonywanych obowiązkach

Nie znasz języka? Masz problem z mówieniem w języku obcym? Nie przejmuj się! Dla zainteresowanych organizujemy kursy językowe, które stanowią doskonałe przygotowanie do wykonywania zawodu opiekunki w Niemczech.

Praca w opiece to szansa na wysokie zarobki i pewne zatrudnienie! Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy zaprezentują oferty pracy w Niemczech dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdej potencjalnej opiekunki!

Rekomendacje

Swoją współpracę z firmą Global Service M&A rozpoczęłam w 2011 roku. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej oferty pracy i wysokich zarobków. Global Service M&A to prawdziwi profesjonaliści, od pierwszych momentów współpracy mogłam liczyć na pomoc i wsparcie koordynatorek. Moim zdaniem to najlepsza firma oferująca pracę na stanowisku opiekunki osób starszych.

Joanna Leszczuk
Joanna LeszczukSty 15, 2015

Z Global Service M&A współpracuję jako opiekunka osób starszych od ponad trzech lat. Po zgłoszeniu się do firmy bardzo szybko otrzymałam dobrą ofertę pracy w Niemczech. Wybrałam Global Service M&A, gdyż wyróżniali się świetnymi warunkami współpracy i wysokimi zarobkami.

Katarzyna Tomczyk