Oferty pracy za granicą

Szukasz sprawdzonej oferty pracy dla opiekunki w Niemczech? Agencja GSMA to firma od 12 lat świadcząca usługi pielęgnacyjny dla osób starszych w środowisku domowym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować pracę na niezwykle konkurencyjnych warunkach. Niemcy to szczególny kraj, w którym opieka osób starszych stoi na dobrym poziomie. Dlatego każda nasza opiekunka ma szansę na stałą i dobrze płatną współpracę. Decydując się na pracę z nami zyskujesz legalne zatrudnienie. Każdy podopieczny naszej agencji jest szczegółowo weryfikowany w celu stworzenia rzetelnej oferty pracy dla opiekunek.

Praca dla opiekunki • 17.11.2017

Opis oferty Zlecenie 6: Niemcy od 14.12.2017. W Święta zapewniamy dodatkowy bonus świąteczny.  Poszukujemy opiekunki do podopiecznej w wieku 90 lat, mieszkającej w domu w miejscowości Wünnenberg-Haaren. Pacjentka cierpi na częściową inkontynencję, porusza się za pomocą balkonika. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, higienie osobistej, podawaniu leków, prowadzeniu domu. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie.

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki • 17.11.2017

Opis oferty Zlecenie 5: Niemcy od 14.12.2017. W Święta zapewniamy dodatkowy bonus świąteczny.  Poszukujemy opiekunki do podopiecznej w wieku 87 lat, mieszkającej w domu w miejscowości Kirchlengern. Pacjentka cierpi na demencję porusza się na. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, higienie osobistej, prowadzeniu domu. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki • 17.11.2017

Opis oferty Zlecenie 4: Niemcy od 14.12.2017 W Święta zapewniamy dodatkowy bonus świąteczny. Poszukujemy opiekunki do podopiecznej w wieku 95 lat, mieszkającej w domu w miejscowości Bielefeld. Pacjentka cierpi na inkontynencję, ma początkującą demencję. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, higienie osobistej, prowadzeniu domu. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, empatia. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki • 17.11.2017

Opis oferty Zlecenie 3: Niemcy od 27.11.2017. W Święta zapewniamy dodatkowy bonus świąteczny.  Poszukujemy opiekunki do podopiecznej w wieku 83 lata, mieszkającej w domu z ogródkiem w miejscowości Wolfenbüttel. Pacjentka jest osobą chodzącą, samodzielną. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu, prowadzeniu domu. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, empatia. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym lub komunikatywnym

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki • 26.10.2017

Opis oferty Zlecenie 2: Holandia od 05-12-2017 Poszukujemy opiekunki do Pani w wieku 93 lata do miejscowości Den Haag. Podopieczna mieszka sama w domu, dużo czasu spędza w łóżku, ponieważ ma problemy z miednicą. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu, kładzeniu się do łóżku, higienie, prowadzeniu domu. Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego, empatii oraz doświadczenia w

Zobacz ofertę
Praca dla opiekunki • 26.10.2017

Opis oferty Zlecenie 1: Holandia od 23-11-2017 Poszukujemy opiekunki do Pana w wieku 95 lat (Bergen). Podopieczny porusza się za pomocą chodzika lub wózka inwalidzkiego. Pacjent potrzebuje pomocy przy rozbieraniu, ubieraniu, higienie , prowadzeniu domu. Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego, doświadczenia w pracy przy opiece. Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego  spokojne usposobienie mile widziane

Zobacz ofertę

Codziennie atrakcyjne, nowe oferty pracy dla opiekunek w Niemczech!

Na naszej stronie internetowej codziennie aktualizujemy oferty pracy dla opiekunek na terenie całych Niemiec. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne oferty pracy na rynku! Każda opiekunka nawiązująca współpracę z nami otrzymuje:

 • legalne zatrudnienie
 • odprowadzenie składek na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
 • bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
 • zwrot kosztów przejazdu do Klienta
 • zarobki na poziomie nawet 1500 euro miesięcznie
 • bonusy i premie świąteczne
 • pełne wsparcie 24h naszych pracowników
 • długotrwałe zatrudnienie
 • zadowolenie z pracy z nami 🙂

Stawiamy na jakość świadczonych usług, dlatego wszyscy nasi pracownicy są wybierani ze szczególną starannością. Praca opiekunki wymaga posiadania pewnych istotnych cech, dlatego od potencjalnych kandydatów wymagamy:

 • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
 • praktycznej wiedzy dotyczącej pielęgnacji osób chorych
 • odpowiedzialności
 • poczucia empatii
 • sumienności w wykonywanych obowiązkach

Nie znasz języka? Masz problem z mówieniem w języku obcym? Nie przejmuj się! Dla zainteresowanych organizujemy kursy językowe, które stanowią doskonałe przygotowanie do wykonywania zawodu opiekunki w Niemczech.

Praca w opiece to szansa na wysokie zarobki i pewne zatrudnienie! Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy zaprezentują oferty pracy w Niemczech dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdej potencjalnej opiekunki!

Rekomendacje

Swoją współpracę z firmą GSMA rozpoczęłam w 2011 roku. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej oferty pracy i wysokich zarobków. GSMA to prawdziwi profesjonaliści, od pierwszych momentów współpracy mogłam liczyć na pomoc i wsparcie koordynatorek. Moim zdaniem to najlepsza firma oferująca pracę na stanowisku opiekunki osób starszych.

Joanna Leszczuk
Joanna LeszczukSty 15, 2015

Z GSMA współpracuję jako opiekunka osób starszych od ponad trzech lat. Po zgłoszeniu się do firmy bardzo szybko otrzymałam dobrą ofertę pracy w Niemczech. Wybrałam GSMA, gdyż wyróżniali się świetnymi warunkami współpracy i wysokimi zarobkami.

Katarzyna Tomczyk