• info@gsma24.pl
  • +48 74 851 34 99
  • al. Niepodległości 14, 58-100 Świdnica

Siedem dni za granicą na dwuosobowej wyciecze ALL INCLUSIVE. Tak właśnie firma Global Service M&A w Świdnicy nagradza swoich pracowników. Tych na których zawsze można liczyć. Od blisko 10 lat świdnicka firma Global Service M&A wysyła do pracy w Niemczech opiekunki osób starszych. Tylko w tym roku zatrudniła 2,5 tysiąca pracowników. Od trzech lat raz w roku honoruje w sposób wyjątkowy tych którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem i pracowali poza domem także w okresie świątecznym.- Najważniejsza jest chęć pracy, ciepłe serce, by nie traktować tej pracy tylko zarobkowo- podkreślała szczególną role opiekunów osób starszych prezes firmy Monika Krawczyk-Rudnicka 21 listopada podczas uroczystego losowania nagrody.

Na spotkaniu pojawiło się kilkadziesiąt opiekunek, ale nagrodę losowano spośród blisko 150, bowiem właśnie tyle pracowało w okresie świątecznym za zachodnią granicą. W tym roku szczęście uśmiechnęło się do Reginy Krzyżyk- Byłam pewna, że nie wygram – mówiła rozentuzjazmowana kobieta- Z radości byłabym w stanie skoczyć do góry. Dziękuje za piękne słowa i docenienie.

Wylosowana 21 listopada wycieczka to już trzecia z kolei tego typu nagroda w historii firmy.

Trzy lata temu opiekunka z osobą towarzyszącą pojechała do Egiptu, dwa lata temu Pani Irena Paluch z 7-letnią wnuczką pojechała do Bułgarii. Gdzie pojedzie Pani Regina? – Tego jeszcze nie wiem- mówiła na gorąco. Ale nie kryła radości i podkreślała jak ważne są tego typu gesty dla osób, które pracują z daleko od domów. Szczególny rodzaj pracy docenia prezes firmy Monika Krawczyk-Rudnicka – Znam doskonale realia tej pracy- mówi. – Wiem ile wymaga wysiłku i samozaparcia.

Dlatego, choć wycieczka była tylko jedna, poza nagrodą główną do wylosowania były liczne wartościowe nagrody rzeczowe, sprzęty RTV i AGD oraz upominki pocieszenia dla każdego.

Monika Krawczyk-Rudnicka podkreśla też role pracowników biurowych, którzy nadzorują wyjazdy opiekunek- Wasza praca to nie tylko siedzenie za biurkiem i ładne wyglądanie- mówi. To jest trudne zajęcie, wymaga dużego zachodu. To wielkie emocje, które na co dzień gromadzicie.

Bo przecież wyjazdy do Niemiec to nie tylko duże pieniądze, ale i problemy, wypadki, zachorowania, często śmierć pacjentów.

Kolejny rok dla firmy Global Service M&A będzie szczególny. Zbliża się 10-lecie jej działalności. Jak zdradza prezes, wtedy na nagrody mogą liczyć wszyscy pracownicy, którzy są z firmą związani od lat.