• info@gsma24.pl
  • +48 74 851 34 99
  • al. Niepodległości 14, 58-100 Świdnica

Interesuje Cię podjęcie pracy w charakterze opiekuna osoby starszej? Nie masz doświadczenia praktycznego w świadczeniu usług pielęgnacyjnych, a może obawiasz się bariery językowej? Wychodząc na przeciw niemieckiego rynku pracy organizujemy fachowe kursy dla opiekunów osób starszych. Po odbyciu wszystkich jednostek lekcyjnych gwarantujemy rzetelne przygotowanie do pełnienia obowiązków na tym stanowisku. Opiekun osoby starszej ma zagwarantowane zatrudnienie praktycznie od ręki! Dlatego nie warto zwlekać. Kurs dla opiekuna osoby starszej zagwarantuje Ci pewne zatrudnienie i wysokie zarobki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów językowych i przygotowawczych z zakresu opieki nad seniorem.

Firma GSMAw celu sprostania rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi pielęgnacyjne dla seniorów przygotowała kursy przygotowawcze dla opiekuna osób starszych. Nasza oferta obejmuje:

  • kurs – język niemiecki dla opiekuna osoby starszej
  • kurs – język niemiecki dla pielęgniarki i pielęgniarza
  • kurs – opiekun osób starszych

Głównymi wymaganiami przy podjęciu zatrudnienia w charakterze opiekuna osób starszych jest posiadanie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i praktycznej wiedzy w zakresie usług pielęgnacyjnych dla seniorów. Osoby chcące znaleźć dobrą pracę po odbyciu wyżej opisanych kursów mają pewność otrzymania ciekawych ofert. Decydując się na nasze kursy nie musisz obawiać się wyjazdu za granicę do opieki. Kurs opiekuna osoby starszej zagwarantuje Ci nabycie wszystkich potrzebnych umiejętności do swobodnego opiekowania się seniorem. Dzięki lekcjom niemieckiego przełamiesz barierę mowy, przyswoisz najpotrzebniejsze słownictwo, które umożliwi Ci swobodną komunikację z podopiecznym. Nie trać szans na wysokie zarobi i pewną pracę, wybierz kurs opiekuna osoby starszej i ciesz się dobrym zatrudnieniem. Skontaktuj się z naszym biurem w celu poznania szczegółów oferty kursów dla opiekunów osób starszych. Gwarantujemy, że nasze rozwiązania pozwolą Ci znaleźć wymarzoną pracę za granicą.